Apie mus

APIE MUS

Victoria Hotel Klaipėda

Lietuvos istorinio paveldo teritorijoje įsikūręs viešbutis pasitinka svečius šviesiai ir moderniai įrengtose erdvėse. Atvykite kokybiškai pailsėti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti jaukioje Spa erdvėje ir pasilepinti geriausiais skoniais aukšto lygio restorane bei kokteilių baruose.

  • 105

    Kambariai

  • 5

    konferencijų erdvės

VISIEMS JŪSŲ POREIKIAMS

Profesionalus aptarnavimas

Aukštos kokybės aptarnavimas yra mūsų veiklos pagrindas. Nuo pirmojo kontakto iki jūsų išlydėjimo iš viešbučio pažadame suteikti malonų bendravimą, visokeriopą pagalbą ir aukščiausio lygio aptarnavimą tiek administracijoje, restorane, konferencijų erdvėse ar SPA centre.

MUMS RŪPI KOKYBĖ

Ryškūs ir subalansuoti skoniai

Viešbutyje įsikūręs aukšto lygio restoranas Baltasis Žirgas siūlo gurmaniško skonio patiekalus iš aukštos kokybės ingredientų, kurie atlieps net išrankiausio svečio skonį.

Vakaro pabaigai kviečiame pakilti virš miesto šurmulio ir pasimėgauti ryškaus skonio gėrimais išskirtinio interjero SkyBar | House of Mr Zebra.

Jei norite atsipalaiduoti ir mėgautis puikiais maisto ir gėrimų skoniais pub stiliumi – lauksime jūsų Gastropub Corner.

Viešbutis, turintis savo istoriją

Viešbučio ištakos siekia XVIII a., atsidarius barui „Baltasis Žirgas“, kuris vėliau išsiplėtė iki viešbučio. Prūsijos laikais viešbutis ir baras buvo populiari vieta tarp elito, tapusi Klaipėdos kultūrinio gyvenimo dalimi. Čia buvo įrengta smuklė, biliardo ir žaidimų kambariai, gražiai sutvarkytas sodas ir teikiamos pervežimo į ir iš viešbučio paslaugos.

Norėdami tai pagerbti, restorane išsaugojome autentišką architektūrą, kuri suteikia unikalią atmosferą, o didingi sietynai įneša į erdvę prabangos.Galerija

ŽVILGSNIS IŠ ARČIAU

Kviečiame pasižvalgyti po viešbučio erdves nuotraukų galerijoje.

ŽIŪRĖTI VISĄ GALERIJĄ

Victoria Hotel Šeima

SUSIPAŽINKIME