Apie mus

APIE MUS

Victoria Hotel Kaunas

Dideli langai, erdvi registratūra, jauki vidinio kiemelio terasa, stilingas modernus interjeras bei dėmesingas personalas sukuria išskirtinę viešbučio dvasią.

2009 m. atsidaręs viešbutis veikia tarpukaryje statytose spaustuvės patalpose. Rekonstruojant kultūros paveldui priskirtus pastatus, buvo išsaugotos autentiškos istorinės pastato sienos, patalpų išplanavimas bei prie jų priderintas šiuolaikiškas ir modernus viešbučio interjeras (aut. architektė A.Kaušpėdienė).

  • 91

    Kambarys

  • 8

    konferencijų erdvės

VISIEMS JŪSŲ POREIKIAMS

Profesionalus aptarnavimas

Aukštos kokybės aptarnavimas yra mūsų veiklos pagrindas. Nuo pirmojo kontakto iki jūsų išlydėjimo iš viešbučio pažadame suteikti malonų bendravimą, visokeriopą pagalbą ir aukščiausio lygio aptarnavimą tiek administracijoje, restorane, konferencijų erdvėse ar SPA centre.

MUMS RŪPI KOKYBĖ

Europietiškos virtuvės restoranas

Restorane kviečiame mėgautis europietiškos virtuvės patiekalais, orientuotais į sveiko ir gyvo maisto tradicijas. Platus pasirinkimas patenkins net išrankiausią skonio paletę turinčius ar savo mitybą atidžiai prižiūrinčius svečius

MUMS RŪPI KOKYBĖ

Istoriją atliepiantis viešbučio interjeras

Įsikūręs renovuotame istorinio paveldo pastate, viešbutis įrengtas bauhauzo stiliumi ir yra tikra dovana dizaino ir architektūros mylėjotų akims.

Vienas unikalių interjero akcentų – praėjusio šimtmečio modernistų Pieto Mondriano ir Tamaros de Lempickos kūrybos motyvai, paveikslų reprodukcijos. Ryškios P. Modriano paveikslų spalvos – raudona, mėlyna, geltona – tapo atskirų viešbučio aukštų kodais. Kiekviename aukšte svečius pasitinka viena iš spalvų nudažytos išorinės numerių durys, tokios pat spalvos akcentai vyrauja kambario ir vonios interjere. Spalvos atsikartoja ir minkštuose restorano balduose.”Galerija

ŽVILGSNIS IŠ ARČIAU

Kviečiame pasižvalgyti po viešbučio erdves nuotraukų galerijoje.

ŽIŪRĖTI VISĄ GALERIJĄ

Victoria Hotel Šeima

SUSIPAŽINKIME